Ciekawostki

Moje przemyślenia

Zbiorowa nadzieja: były piłkarz Ball State Harold Hogue stworzył własny biznes inspirowany swoim doświadczeniem jako kardynała

Napisane 09.04.2021 przez Tomek

Tagi: wiara, kościół, sport, piłkarz, sportowiec,

Przed każdym meczem u siebie kobziarz prowadzi z szatni piłkarzy Cathedral High School na boisko. Jednak w siódmym meczu sezonu zasadniczego 2008 sytuacja wyglądała inaczej.

Walczący Irlandczycy mieli jednego ze swoich kapitanów z powrotem do pojedynku z Moeller High School. Walka defensywna Harold Hogue miał rozegrać swój pierwszy mecz w sezonie po dwóch zerwanych więzadłach kolana i niezliczonych godzinach fizjoterapii, które odsunęły go na bok w pierwszych sześciu meczach.

Po powrocie Hogue'a Cathedral wygrała wszystkie mecze i pokonała Fort Wayne Bishop Dwenger 10-7 w meczu 2008 Class 4A State Championship.

Hogue dorastał grając w piłkę nożną i powiedział, że sport był główną częścią jego rodziny. Jego ojciec, Harold Hogue Sr., grał w piłkę nożną na Central State University i był zawodowym zapaśnikiem w nieistniejących już mistrzostwach świata.

„[Mój tata] zawsze mówił o byciu pierwszym na siłowni i ostatnim na siłowni - po prostu bycie najcięższym pracownikiem, nawet jeśli nie masz największego talentu w zespole” - powiedział Hogue Jr. „Z pewnością narzucił to [mnie] w młodym wieku”.

Pomimo sukcesów Hogue'a przez resztę swojego seniorskiego sezonu, powiedział, że kontuzja kolana doprowadziła do spowolnienia procesu rekrutacji. Ostatecznie zdecydował się uczestniczyć w Ball State jako preferowany spacer.

Po przebraniu się na czerwono w pierwszym sezonie Hogue zdobył stypendium za pełną jazdę i nagrodę Scout Team Player of the Year. Powiedział, że starał się przezwyciężyć niepowodzenie ciężką pracą i dyscypliną.

„To nie jest najseksowniejsza nagroda na świecie, ale jestem z niej naprawdę dumny” - powiedział Hogue. „Przyszedłem jako preferowany chodzik. Wiedziałem, że idę do czerwonej koszuli, wiedziałem, że nie będę grał, ale to nigdy nie powstrzymało wysiłku, jaki włożyłem, aby ćwiczyć każdego dnia [i] wziąłem do wagi pokój każdego dnia ”.

Ukończył college w 2013 roku z tytułem Bachelor of Science i obecnie wykorzystuje swoje umiejętności życiowe, które nauczył się podczas kariery piłkarskiej, do prowadzenia własnej firmy w Dallas, CoSpero Consulting. Według strony internetowej CoSpero Consulting współpracuje z klientami, od lokalnych spiżarni żywności po podmioty warte wiele milionów dolarów, pomagając tym organizacjom w znalezieniu sposobów pomocy potrzebującym.

Hogue powiedział, że dostrzega wiele podobieństw między prowadzeniem własnej firmy a grą w piłkę nożną, takich jak dbanie o innych i priorytetowe traktowanie pracy zespołowej.

„Wymyśliliśmy CoSpero, co oznacza„ zbiorową nadzieję ”, ponieważ im więcej ludzi będzie ze sobą współpracować, tym będziemy o wiele lepsi” - powiedział Hogue. „Musimy być drużyną. Nie możesz wygrać meczu mając tylko rozgrywającego - musisz mieć wszystkich 11 zawodników. Tak samo jest w sektorze społecznym”.

Pomimo podobieństw, które widzi między swoją karierą piłkarską a CoSpero Consulting, Hogue powiedział, że ścieżka do jego kariery była nieoczekiwana. Jego matka, Michelle Williams, uczyła w Indianapolis Public Schools, ale Hogue nie chciała pracować w edukacji. Zmieniło się to, gdy pojechał do Charles A. Tindley Accelerated High School, zaledwie kilka mil na południe od katedry.

Szkoła została otwarta w 2004 roku w ramach projektu rewitalizacji obejmującej całą społeczność, siedząc w opuszczonym budynku w niegdyś zamieszkanej przez przestępców dzielnicy. Uczęszczając do Ball State, rekruter Teach For America przekonał Hogue do sprawdzenia projektu. Powiedział, że był zdumiony jego akademicką doskonałością.

„W tym momencie” - powiedział Hogue - „zmieniło się całe moje życie, ponieważ zdałem sobie sprawę, że jest absolutnie możliwe, że edukacja może nadal zmieniać życie ludzi bez względu na kod pocztowy, w którym się urodziłeś, bez względu na kolor skóry - jeśli zapewnimy dzieciom prawdziwą szansę na dobrą edukację ”.

Chociaż Hogue nie pracował w edukacji, tak jak jego matka przez 21 lat, powiedziała, że ​​znalazł swoje powołanie i wylądował tam, gdzie powinien.

„Zawsze chciałem, aby Harold był miły i okazywał miłość” - powiedział Williams. „Myślę, że jest to równie ważne jak ciężka praca, wytrwałość i wszystkie te rzeczy - po prostu posiadanie dobrego serca i dobrego ducha oraz zrozumienie i empatia w stosunku do wszyscy."

Wizyta w Accelerated High School im. Charlesa A. Tindleya sprawiła, że ​​Hogue rozważył wszystkie otrzymane możliwości, na które wielu bliskich mu ludzi nigdy nie było stać. Pomyślał o tym, jak te możliwości mogą zmienić czyjąś trajektorię, co doprowadziło go do wizji CoSpero Consulting. Hogue powiedział, że od samego początku mówi swoim klientom, że traktuje ich jak rodzinę, co pomogło mu osiągnąć sukces.

„Będą dni, kiedy wszyscy pojawimy się na 100 procentach, ale w niektóre dni ja mogę mieć 100 procent, a wy możecie mieć 40 procent” - powiedział Hogue. „Nadal musimy o siebie dbać i to jest ta sama perspektywa, którą codziennie przedstawiam naszemu zespołowi tutaj w Dallas. To właśnie napędza rodzaj pracy, którą wykonuję z naszymi klientami ”.

Ponad dziesięć lat później Rick Streiff, były główny trener futbolu Cathedral High School i dziesięciokrotny mistrz stanu Indiana, uważa Hogue za jednego ze swoich ulubionych piłkarzy wszechczasów. Powiedział, że ze względu na etykę pracy Hogue nie jest zaskoczony, widząc, jak osiąga wielkie rzeczy z dala od rusztu.

„Był po prostu niesamowicie zdeterminowany, by stać się tak dobrym, jak tylko mógł” - powiedział Streiff. „Mam mantrę:„ Nie wiem, jak dobry będzie mój zespół do 10 lat, kiedy będą dorośli ”. Jeśli robią świetne rzeczy jako dorośli, mieliśmy cholernie dobry zespół ”.

Hogue powiedział, że chociaż niektórzy ludzie mogą skończyć college, znaleźć pierwszą pracę i nie czuć się jak w domu, nie oznacza to, że robią coś złego. Kładzie nacisk na networking, naukę i dążenie do czegoś, co przyniesie radość i szczęście.

„Gdybym mógł przekazać ostatnie słowa mądrości studentom Ball State, byłoby to zaufanie do swojego serca, ale upewnienie się, że zaufanie jest poparte pewnymi podstawowymi wartościami” - powiedział Hogue. „Pragnienia twojego serca mogą się zmienić, ale te podstawowe wartości i zasady - musisz je mieć. Jeśli je masz, dużo łatwiej będzie podążać za tym, co podpowiada ci serce ”.


O autorze

Tomek

Strona 0288kj.info zaprojektowana została dzięki skryptowi opublikowanemu przez okazwloka. Strona została powołana do życia przez Tomka - czyli mnie :) Celem strony jest przekazywanie rzetelnych informacji - najnowsze nowinki z świata biznesu.


O autorze

[AUTOR_NAZWA]

[AUTOR_OPIS]

Chińska waluta cyfrowa

Chińska waluta cyfrowa będzie dystrybuowana za pomocą dwupoziomowego systemu, aby ułatwić jej przekazanie konsumentomChiny stały się pierwszą dużą gospodarką, która wprowadziła cyfrową walutę. Cyfrowy juan ominie globalny system finansowy.Ekonomiści ostrzegają jednak, że w dłuższej perspektywie może to zagrozić dolarowi amerykańskiemu

Czytaj więcej...

Losowy

Zbiorowa nadzieja: były piłkarz Ball State Harold Hogue stworzył własny biznes inspirowany swoim doświadczeniem jako kardynała

Przed każdym meczem u siebie kobziarz prowadzi z szatni piłkarzy Cathedral High School na boisko. Jednak w siódmym meczu sezonu zasadniczego 2008 sytuacja wyglądała inaczej.Walczący Irlandczycy mieli jednego ze swoich kapitanów z powrotem do pojedynku z Moeller High School. Walka defensywna Harold Hogue miał rozegrać swój pierwszy mecz w sezonie po

Czytaj więcej...